Web dizainas

Kuriame originalų ir estetiškai patrauklų „Vau!” interneto svetainių dizainą!

 

Web dizainas – be galo svarbi įmonės įvaizdžio dalis. Juk pirmiausiai patekus į interneto svetainę akis krypsta į vizualizacinius sprendimus: spalvų gamą, svetainės funkcinį išdėstymą ir kitus kompozicinius dalykus. Neapgalvotas ir nevientisas interneto svetainės dizainas gali sukelti nepatogumų vartotojui ieškant reikiamos informacijos, o blogiausiu atveju – priversti išeiti iš Jūsų svetainės. Taigi labai svarbu pasirūpinti, kad web dizainas būtų gerai apgalvotas, atitiktų įmonės stilių ir puikiai ją reprezentuotų internetinėje erdvėje. Unikalus ir estetiškas web dizainas padės Jums išsiskirti rinkoje ir būti nepamirštamiems.

Jaunatviška ir dinamiška Isidos web dizainerių komanda nuolatos seka naujausias web dizaino tendencijas, todėl Jums pasiūlys inovatyviausius vizualizacinius sprendimus ir padės Jūsų svetainei suspindėti interneto platybėse! Profesionalūs grafikos dizaineriai pasirūpins, kad tinklapio dizainas atitiktų Jūsų įmonės puoselėjamą firminį stilių, o jeigu esate neapsisprendę dėl svetainės vizualizacijos, mes padėsime Jums išsirinkti patraukliausią interneto svetainės dizainą.

Kuriant internetinės svetainės dizainą, labai svarbu paprasta interneto svetainės navigacija ir išvaizda. Interneto svetainė turi būti ne tik graži, bet ir puikiai atlikti savo funkciją, kuri gali būti: informacinė, komercinė, reprezentuojanti ir kt. “Isidos” siūlo išsamų paslaugų rinkinį, kurį sudaro įmonės analizė, informacijos susisteminimas, wireframe kūrimas, draugiška vartotojui aplinka, testavimas ir kt. Būtinai išsiaiškiname tikslinę Jūsų klientų auditoriją. Tik tuomet dizainas kuriamas taip, kad ne tik būtų gražus, bet ir atneštų Jūsų įmonei maksimalią naudą. Galima prognozuoti vartotojo elgseną svetainėje, paskatinti potencialų klientą pasitikėti ir nusipirkti Jūsų paslaugą ar prekę.
Mūsų kurtos interneto svetainės sklandžiai veikia visuose išmaniuose įrenginiuose: kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose prietaisuose ir kt..
Atsižvelgiant į išmaniųjų įrenginių ekranų dydį ir formą, web dizainas visada atvaizduojamas tvarkingai ir yra patogus naudotis.
„Responsive“ dizainą taip pat rekomenduoja „Google“ – pagal naujausias rikiavimo paieškoje taisykles, “Responsive” dizainas būtinas, norint neprarasti ar pagerinti savo pozicijas “Google” sistemoje, o tai reikšia, kad tapsite lengviau randami interneto platybėse.
web-dizainas (1)
web-dizaino-kurimas-kaune1

Gimtadieniai.lt web dizainas

bioklinikos-interneto-svetaines-dizainas

Biofirst interneto svetainė

web-dizainas-kaunas

Interneto svetainė

interneto-svetaines-dizainas

Web dizainas ir programavimas

web-dizainas-ntbirza

Logotipas ir interneto svetainė

gerilogotipai

Firminis stilius

aplikacijos dizainas

Dizainas internetinei aplikacijai

auto-interneto-svetaines-dizainas copy

Logotipas ir web dizainas