Paslaugos

Nebijokite svajoti ir išdrįskite įgyvendinti savo svajones! Mes nebijome savo ir Jūsų svajonių, todėl drąsiai įgyvendinsime kiekvieną Jūsų vizijos detalę! Net jei tai būtų Alisa stebuklų šalyje…

brandbook
Į logotipo kainą įeina: logotipo grafinio vaizdo sukūrimas, šriftų, spalvinės gamos parinkimas. Atlikus būsimo logotipo įvaizdžio formavimą, per 2-5 darbo dienas pateikiama 3-5 eskiziniai variantai, kurie vėliau koreguojami pagal Jūsų pageidavimus.
Taip pat galima pateikti prekės ženklo knygą (spalvos, šriftai su naudojimo taisyklėmis, gairės kaip tinkamai formuoti vientisą stilių)
web-dizainas (1)
Kuriant internetinės svetainės dizainą, labai svarbu paprasta interneto svetainės navigacija ir išvaizda. Interneto svetainė turi būti ne tik graži, bet ir puikiai atlikti savo funkciją, kuri gali būti: informacinė, komercinė, reprezentuojanti ir kt. “Isidos” siūlo išsamų paslaugų rinkinį, kurį sudaro įmonės analizė, informacijos susisteminimas, wireframe kūrimas, draugiška vartotojui aplinka, testavimas ir kt.
Kalendoriaus-maketavimas
Isidos kūrybinė grupė ne tik gali sumaketuoti visus spaudos ir internetinius leidinius pagal kliento reikalavimus, bet ir sukurti išskirtinį ir vientisą dizainą, kurį pamatę apibūdinti galėsite vienu žodžiu: „Vau!”.
Mes visuomet sakome, kad maketavimo paslaugos – tai savotiškas menas, kuris paprastą informaciją gali paversti labiau įsimenama ir gebančia teigiamai paveikti skaitytoją.