Maketavimo paslaugos

Maketuojame katalogus, brošiūras, lankstinukus, skrajutes, kalendorius ir kt. Teikiame profesionalias išskirtinio dizaino paslaugas.

Isidos kūrybinė grupė ne tik gali sumaketuoti visus spaudos ir internetinius leidinius pagal kliento reikalavimus, bet ir sukurti išskirtinį ir vientisą dizainą, kurį pamatę apibūdinti galėsite vienu žodžiu: „Vau!”.

Maketavimo paslaugos

Maketavimo darbai – tai spaudai ruošiamo būsimo leidinio maketo sudarymas specializuotomis kompiuterinėmis programomis, išdėstant užsakovo pateiktą arba dizainerio sukurtą tekstinę ir vaizdinę informaciją. Taip pat jau sudaryto maketo paruošimas spaudai.

Mes visuomet sakome, kad maketavimo paslaugos – tai savotiškas menas, kuris paprastą informaciją gali paversti labiau įsimenama ir gebančia teigiamai paveikti skaitytoją. Nors kiekvienai spaudai keliami tam tikri reikalavimai, kurių privalu laikytis, tačiau Isidos komandai tai netrukdo įgyvendinti originalius kūrybinius sprendimus ir realizuoti Jūsų idėjas. Esame patyrę grafinių sprendimų ir maketavimo srityje, gerai įsiklausome į kliento poreikius ir kiekvienam užsakovui pateikiame individualius sprendimus.

Mūsų maketavimo darbų tikslas – išskirtinis maketas, įdomus ir informatyvus spaudos gaminys. Jeigu maketuojamas internetinis leidinys ar internetinė atvirutė, sveikinimas, jis turi užimti nedaug vietos, kad būtų greitai atidaromas ir nereikėtų ilgai laukti.

Darbų pvz >>>

Maketavimo kaina priklauso nuo maketavimo darbų apimties, sudėtingumo ir nuo to, ar klientas pateikia maketavimui reikalingą vizualinę medžiagą.

Mūsų teikiamos maketavimo paslaugos:

  • Katalogų maketavimas;
  • Brošiūrų maketavimas;
  • Lankstinukų maketavimas;
  • Skrajučių maketavimas;
  • Kalendorių maketavimas;
  • Kitos spaudos maketavimas

Patikėkite savo leidinį Isidos komandai ir liksite būsite maloniai nustebinti!

prezentacija-EN-2015

Craft prezentacija

GLS prezentacija2

Glasma Service prezentacija

katalogu-maketavimas-1024×644

Craft katalogas

mobilus-centras2-black-1024×773

Mobilus centras logotipas

emblemos-kurimas

Craft sportinė emblema

Reklamos-maketas

Make My Day baneriai

baneriu-maketavimas

Make My Day baneriai

3

Salon+ skrajutė

katalogo-dizainas-ir-maketavimas (1)

FCP Engineering katalogas

plakatas-2

Cinamon plakatas

brosiura

Baldų brošiūra

katalogo-maketavimas

Lenktynių brošiūra