Data 8 lapkričio 2018
Kategorija Programavimas
blog-image

Štai ir startavome su Actus Legale

Metai ir porą mėnesių poliravimo, tiek truko kūrybinis procesas. Glaudus darbas su užsakovais, savaitiniai susitikimai, daugiametė programuotojų patirtis ir laiko išbandyti įrankiai.

 

Susipažinkite Actus Legale – specializuota intelektualių paslaugų sistema, kurioje užsakovams (a.k.a tūlas pilietis, turintis rūpesčių tam tikroje srityje) ir įvairių sričių specialistams suteikiama galimybė greitai susirasti vienas kitą, įgyvendinti informacijos mainus bei teikti paslaugas. Pagrindinės platformos sritys – teisė, finansai, ekspertizė ir tyrimai.

 

Reikia advokato iš Kauno – prašom, reikalingas anstolis sprendimo vykdymui – ir vėl prašom. O gal ieškote specialisto, kuris į klausimą kiek bus 2×2 atsakytų – „O kiek reikia?“. Žinoma Actus Legale neprisiima pilnos atsakomybės už pastarojo buhalterio etikos kodekso supratimą, tačiau reikia pabrėžti, kad šis projektas yra kaip feniksas, kuris nori įnešti skaidrumo rinkoje. Visi specialistai turi būti patikrinti atitinkamų institucijų. Registruojantis specialistas, turi įrodyti savo tapatybę ir jo profesiją patvirtinančius dokumentus.