Interneto svetainė „Estetus“

„Estetus“ grožio klinikai atlikti darbai:
1. Sukurta www.estetus.lt interneto svetainė (dizainas ir programavimas, „Responsive“ dizainas)

Estetus – tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi medicinos, mokslo naujovėmis, naudoja novatyviausias technologijas.
Jų tikslas – įdėmiai įsiklausyti, sužinoti Jūsų problemas, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno individualią situaciją, kuo efektyviau jas išspręsti ir pašalinti, be chirurginės intervencijos. Taip pat klinikoje konsultuoja vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų.

Mūsų klientui – Estetus klinikai reikėjo atsinaujinti internetinę svetainę, neprarandant savo pozicijų Google sistemoje. Grožio industrijoje konkurencija yra didelė ir arši, todėl Google pozicijos praradimas sukeltų didelį klientų praradimą, o tai reiškia ir pelno.
Išsikėlėme tikslus perkelti svetainę ant naujo dizaino su visomis buvusimis nuorodomis ir vidine SEO optimizacija. Taip ir padarėme. Dabar Estetus grožio klinikos svetainė reprezentuoja save puikiai ir moderniai. Interneto svetainė net pagerino pozicijas Google sistemoje, nes, kaip žinia, Google nuo 2015-05 mėn. padarė privalomus adaptyvius svetainės dizainus (responsive). Kadangi naujoji svetainė puikiai atrodo ant išmaniųjų įrenginių ekranų – svetainė nenugrimzdo į Google gelmes.